Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Default
af: Verstek

en: Order
af: Bestelling
