Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Card Type
el: Τύπος κάρτας

en: Card Number
el: Αριθμός κάρτας

en: Order
el: Σειρά

en: Expiration
el: Λήξη

en: Return to order view screen.
el: Επιστροφή στη σελίδα επισκόπησης της παραγγελίας.

en: (Last 4)
el: (Τελευταία 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
el: Έχετε εισάγει έναν μη έγκυρο αριθμό πιστωτικής κάρτας.

en: Card Number:
el: Αριθμός Κάρτας:

en: Expiration:
el: Λήξη:

en: Card type
el: Τύπος κάρτας

en: Order total: @total
el: Σύνολο παραγγελίας: @total

en: Balance: @balance
el: Υπόλοιπο: @balance

en: view order
el: προβολή παραγγελίας

en: Payment failed for order @order_id: @message
el: Η πληρωμή απέτυχε για την παραγγελία @order_id: @message
