Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Order
eo: Ordo
