Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Placeholder tokens
eu: Leku-markaren tokenak

en: Order
eu: Ordena
