Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Default
jv: Gawan

en: Order
jv: Urutan
