Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: N/A
km: គ្មាន

en: Order
km: លំដាប់
