Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: PayPal
kn: ಪೇಪಾಲ್

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍
