Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: N/A
ku: نییە

en: Order
ku: ڕیز
