Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Default
pl: Domyślny

en: Placeholder tokens
pl: Wzorce

en: N/A
pl: niedostępne

en: Order
pl: Kolejność

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Transaction type
pl: Typ transakcji

en: Return to order view screen.
pl: Powrót do ekranu zamówienia.

en: You have entered an invalid credit card number.
pl: Podano nieprawidłowy numer karty kredytowej.

en: You have entered an invalid CVV number.
pl: Podany numer CVV jest nieprawidłowy.

en: Card type
pl: Typ karty

en: What's the CVV?
pl: Co to jest CVV?

en: Process card
pl: Przetwórz kartę

en: Order total: @total
pl: Suma zamówienia: @total

en: view order
pl: zobacz zamówienie

en: Card
pl: Karta
