Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: PayPal
te: పేపాల్

en: Actions
te: చర్యలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Order
te: క్రమం

en: Account type
te: ఖాతా రకం
