Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: PayPal
ar: باي بال

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Default
ar: الافتراضي

en: N/A
ar: غير موجود

en: Order
ar: الترتيب

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Order total: @total
ar: مجموع الطلب: @total

en: Card
ar: بطاقة
