Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Default
az: Susmaya görə

en: N/A
az: Yox

en: Card
az: Kart
