Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Default
be: Прадвызначана

en: N/A
be: Не даступна

en: Order
be: Парадак
