Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Placeholder tokens
bo: Tokensགནས་བཟུང་རྟགས།

en: Order
bo: གོ་རིམ
