Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Default
et: Vaikimisi

en: N/A
et: Puudub

en: Card Type
et: Kaardi tüüp

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Order
et: Järjestus

en: Expiration
et: Aegumine

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: Card type
et: Kaardi tüüp

en: Balance: @balance
et: Bilanss: @balance

en: view order
et: Vaata tellimust

en: Card
et: Kaart
