Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Default
fi: Oletus

en: Placeholder tokens
fi: Kirjanmerkit

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Card Type
fi: Korttityyppi

en: Card Number
fi: Kortin numero

en: Order
fi: Järjestys

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Return to order view screen.
fi: Palaa tilauksen katselunäkymään

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
fi: Luottokorttimaksu ei onnistunut. Ole hyvä ja tarkista luottokortin tiedot ja yritä uudelleen. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä tilauksen suorittamiseksi.

en: (Last 4)
fi: (4 viimeisintä)

en: You have entered an invalid credit card number.
fi: Syöttämäsi luottokortin numero on virheellinen.

en: You have entered an invalid CVV number.
fi: Olet syöttänyt väärän CVV numeron.

en: Card Type:
fi: Kortin tyyppi:

en: Card Number:
fi: Kortin numero:

en: Expiration:
fi: Viimeinen voimassaolopäivä:

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
fi: Laskutustietojen täytyy vastata luottokortin laskutusosoitetta, joka on syötetty alle tai me emme pysty suorittamaan maksua.

en: Card type
fi: Kortin tyyppi

en: What's the CVV?
fi: Mikä on CVV?

en: Order total: @total
fi: Tilaus yhteensä: @total

en: Balance: @balance
fi: Summa: @balance

en: Charge amount
fi: Veloitettava summa

en: You must enter a positive number for the amount.
fi: Syötä määräksi positiivinen numero.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
fi: Luottokortti käsiteltiin onnistuneesti. Katso ylläpidon kommentit saadaksesi lisätietoja.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
fi: Luottokorttimaksu epäonnistui. Katso ylläpidon kommentit.

en: uc_payment
fi: uc_maksu

en: Card
fi: Kortti
