Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: PayPal
hi: पेपैल

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Placeholder tokens
hi: प्लेसहोल्डर टोकन

en: N/A
hi: एन / ए

en: Order
hi: क्रम

en: Card
hi: कार्ड
