Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Default
is: Sjálfgefið

en: N/A
is: Á ekki við

en: Order
is: Pöntun

en: Card type
is: Kortategund

en: What's the CVV?
is: Hvað er CVV?

en: Order total: @total
is: Heildarupphæð pöntunar: @total
