Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Default
lt: Numatytasis

en: N/A
lt: N/D

en: Card Type
lt: Kortelės tipas

en: Card Number
lt: Kortelės numeris

en: Order
lt: Tvarka

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Return to order view screen.
lt: Grįžti į užsakymo peržiūros langą.

en: Credit card terminal: Order @order_id
lt: Kreditinės kortelės terminalas: Užsakymas @order_id

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
lt: Negalėjome priimti kreditinės kortelės mokėjimo. Prašome pabandyti dar kartą. Jei tai kartosis prašome susiekit su mumis.

en: (Last 4)
lt: (Paskutiniai 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.

en: You have entered an invalid CVV number.
lt: Įvedėte klaidingą CVV numerį

en: Card Type:
lt: Kortelės Tipas:

en: Card Number:
lt: Kortelės Numeris:

en: Expiration:
lt: Galiojimas:

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
lt: Jūsų mokėtojo informacija turi sutapti su kreditinės kortelės mokėtoju adresu įvestu žemiau, kitaip bus neįmanoma atlikti mokėjimo.

en: Card type
lt: Kortelės tipas

en: What's the CVV?
lt: Kas tai CVV?

en: Process card
lt: Tikrinti kortelę

en: Order total: @total
lt: Užsakymo suma: @total

en: Balance: @balance
lt: Likutis: @balance

en: Charge amount
lt: Apmokestinama suma

en: Authorize amount only
lt: Tik patvirtinta suma

en: Capture amount to this authorization
lt: Užfiksavimo suma šiai autorizacijai

en: Customer references
lt: Kliento nurodymas

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a customer reference.
lt: Pasinaudokite mygtukais pasirinkti ir pakeisti kliento nurodymą.

en: Select references
lt: Pasirinkite nurodymą

en: Credit amount to this reference
lt: Kredito suma šiam nurodymui

en: You must enter a positive number for the amount.
lt: Sumai turite įvesti teigiamą skaičių

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
lt: Kreditinė kortelės priimta sėkmingai. Daugiau informacijos administracijos komentaruose.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
lt: Kreditinė kortelės priimti nepavyko. Daugiau informacijos administracijos komentaruose.

en: Displays a form to process a credit card payment.
lt: Rodo kreditinės kortelės vykdymo formą.

en: view order
lt: peržiūrėti užsakymą

en: Payment failed for order @order_id: @message
lt: Mokėjimas nepavyko užsakymui @order_id: @message

en: A randomly generated four-digit number.
lt: Atsitiktinai sugeneruotas keturženklis skaičius.

en: A randomly generated nine-digit number.
lt: Atsitiktinai sugeneruotas devyniaženklis skaičius.

en: PayPal terminal: Order @order_id
lt: PayPal terminalas: Užsakyti @order_id

en: PayPal via Sage Pay
lt: PayPal per Sage Pay

en: Are you sure you want to delete the saved @card?
lt: Ar esate tikras, kad norite ištrinti išsaugotą @card?
