Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Default
lv: Noklusējuma

en: N/A
lv: N/P

en: Card Type
lv: Kartes veids

en: Card Number
lv: Kartes numurs

en: Order
lv: Secība

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Discover
lv: Atklāt

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: Return to order view screen.
lv: Atgriezties pie pasūtījuma ekrāna.

en: (Last 4)
lv: (Pēdējie 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu kredītkartes numuru.

en: You have entered an invalid CVV number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu CVV skaitli.

en: Card Type:
lv: Kartes veids:

en: Card Number:
lv: Kartes numurs:

en: Expiration:
lv: Derīgums:

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
lv: Maksātāja informācijai ir jāsakrīt ar maksājumu kartes turētāja informāciju. Pretējā gadījumā maksājuma apstrāde var neizdoties.

en: Card type
lv: Kartes tips

en: What's the CVV?
lv: Kas ir CVV?

en: Process card
lv: Apstrādāt karti

en: Order total: @total
lv: Pasūtījuma kopsumma: @total

en: Balance: @balance
lv: Bilance: @balance

en: Card
lv: Kartiņa
