Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Default
oc: Per defaut

en: Placeholder tokens
oc: Getons de substitucion

en: Order
oc: Òrdre

en: Expiration
oc: Expiracion

en: Account type
oc: Tipe de compte
