Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Default
ru: По умолчанию

en: Placeholder tokens
ru: Placeholder токенов

en: N/A
ru: Н/Д

en: Card Type
ru: Тип карты

en: Card Number
ru: Номер карты

en: Order
ru: Порядок

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Account type
ru: Тип учётной записи

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Transaction type
ru: Тип транзакции

en: Return to order view screen.
ru: Вернуться на страницу просмотра заказа.

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
ru: Ваш платеж по кредитной карте не был обработан. Пожалуйста, проверьте информацию о карте и попробуйте еще раз. Если проблема не решается, обратитесь к нам для завершения вашего заказа.

en: (Last 4)
ru: (Последние 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
ru: Вы ввели неправильный номер карты.

en: You have entered an invalid CVV number.
ru: Вы указали неверный CVV-код

en: Card Type:
ru: Тип карты:

en: Card Number:
ru: Номер карты:

en: Expiration:
ru: Истечение:

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
ru: Ваша информация о счёте должна соответствовать адресу выставления счёта для кредитной карты, иначе мы не сможем принять платёж.

en: Card type
ru: Тип карты

en: What's the CVV?
ru: Что такое CVV?

en: Process card
ru: Обработка карты

en: Order total: @total
ru: Сумма заказа: @total

en: Balance: @balance
ru: Баланс: @balance

en: Charge amount
ru: Сумма платежа

en: view order
ru: просматривать заказ

en: Card
ru: Карточка
