Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: N/A
th: ไม่มี

en: Card Type
th: ชนิดบัตร

en: Card Number
th: หมายเลขบัตร

en: Order
th: เรียงตาม

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: You have entered an invalid credit card number.
th: คุณใส่หมายเลขบัตรเครดิตไม่ถูกต้อง

en: You have entered an invalid CVV number.
th: คุณต้องใส่เลข CVV ที่ภูกต้อง

en: Card Type:
th: ชนิดบัตร:

en: Card Number:
th: หมายเลขบัตร:

en: Expiration:
th: วันหมดอายุ:

en: Card type
th: ชนิดบัตร

en: What's the CVV?
th: CVV คือ ?
