Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-3.0) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Default
uk: Базово

en: Placeholder tokens
uk: Заповнювач замінників

en: N/A
uk: Н/Д

en: Card Type
uk: Тип карти

en: Card Number
uk: Номер карти

en: Order
uk: Послідовність

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Account type
uk: Тип облікового запису

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Transaction type
uk: Тип транзакції

en: Return to order view screen.
uk: Повернутися до сторінки перегляду замовлення.

en: Credit card terminal: Order @order_id
uk: Термінал кредитної картки: Замовлення @order_id

en: (Last 4)
uk: (Останні 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
uk: Ви ввели неправильний номер кредитної картки.

en: You have entered an invalid CVV number.
uk: Ви ввели неприпустимий номер CVV.

en: Card Type:
uk: Тип карти:

en: Card Number:
uk: Номер карти:

en: Expiration:
uk: Дата закінчення дії картки:

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
uk: Ваша інформація про рахунок повинна відповідати адресі виставляння рахунку для  кредитної карти, інакше ми не зможемо прийняти платіж.

en: Card type
uk: Тип картки

en: What's the CVV?
uk: Що таке CVV?

en: Process card
uk: Обробка картки

en: Order total: @total
uk: Сума замовлення: @total

en: Balance: @balance
uk: Баланс: @balance

en: Charge amount
uk: Сума стягнення

en: Authorize amount only
uk: Уповноважити лише суму

en: Capture amount to this authorization
uk: Списати суму до цього уповноваження

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
uk: Кредитна карта була успішно оброблений. Докладна інформація в коментарі адміністратора.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
uk: Під час обробки кредитної картки сталася помилка. Докладна інформація в коментарі адміністратора.

en: Displays a form to process a credit card payment.
uk: Показує форму для обробки платежа кредитною карткою.

en: view order
uk: переглянути замовлення

en: Payment failed for order @order_id: @message
uk: Платіж для замовлення @order_id зазнав невдачі: @message

en: Card
uk: Картка
