Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Price
bg: Цена

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: No products are available in this category.
bg: Няма налични продукти в тази категория.
