Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Price
da: Pris

en: Add to cart
da: Tilføj til indkøbskurv

en: List price
da: Listepris

en: No products are available in this category.
da: Der er desværre ingen produkter i denne kategori.

en: Lists a group of products in an abbreviated format.
da: Angiver en gruppe af varer i et forkortet format.

en: No products available.
da: Ingen tilgængelige produkter.
