Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Image
de: Bild

en: n/a
de: nicht vorhanden

en: Price
de: Preis

en: Add to cart
de: In den Warenkorb

en: List price
de: UVP

en: No products are available in this category.
de: Es gibt keine Artikel in dieser Kategorie

en: Lists a group of products in an abbreviated format.
de: Eine Gruppe von Artikeln in einem gekürzten Format anzeigen.

en: No products available.
de: Es sind keine Produkte verfügbar.
