Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Image
es: Imagen

en: Name
es: Nombre

en: n/a
es: n/d

en: Price
es: Precio

en: Add to cart
es: Añadir a la cesta

en: List price
es: Precio recomendado

en: No products are available in this category.
es: No hay productos disponibles en esta categoría.

en: Lists a group of products in an abbreviated format.
es: Enumera un grupo de producto de forma abreviada.

en: No products available.
es: No hay productos disponibles.
