Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Name
fr: Nom

en: Price
fr: Prix

en: Add to cart
fr: Ajouter au panier

en: List price
fr: Prix public indicatif

en: No products are available in this category.
fr: Aucun produit n'est disponible dans cette catégorie.

en: Lists a group of products in an abbreviated format.
fr: Liste un groupe de produits dans un format abrégé.

en: Inquire for Price
fr: Se renseigner sur le prix

en: Inquire for price
fr: Se renseigner sur le prix

en: No products available.
fr: Aucun produit disponible.
