Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Price
hr: Cijena

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu
