Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Image
id: Gambar

en: Name
id: Nama

en: n/a
id: t/t

en: Price
id: Harga

en: Add to cart
id: Masukkan keranjang

en: List price
id: Daftar Harga

en: No products available.
id: Tidak ada produk yang tersedia.
