Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Image
it: Immagine

en: Name
it: Nome

en: n/a
it: n/d

en: Price
it: Prezzo

en: Add to cart
it: Aggiungi al carrello

en: List price
it: Prezzo di listino

en: No products are available in this category.
it: Nessun prodotto disponibile in questa categoria.

en: No products available.
it: Nessun prodotto disponibile.
