Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: n/a
lv: n/p

en: Price
lv: Cena

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: List price
lv: Vecā cena
