Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Price
nl: Prijs

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: List price
nl: Adviesprijs

en: No products are available in this category.
nl: Er zijn geen producten beschikbaar voor deze categorie.

en: Lists a group of products in an abbreviated format.
nl: Een lijst met producten in een afgekort formaat.

en: No products available.
nl: Geen producten beschikbaar.
