Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Name
pt: Nome

en: n/a
pt: n/d

en: Price
pt: Preço

en: Add to cart
pt: Adicionar ao carrinho

en: List price
pt: Preço de tabela

en: No products are available in this category.
pt: Nenhum produto está disponível nessa categoria.

en: Lists a group of products in an abbreviated format.
pt: Lista um grupo de produtos no formato abreviado.

en: No products available.
pt: Nenhum produto disponível.
