Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Price
ro: Preţ

en: Add to cart
ro: Adaugă în coş

en: List price
ro: Preţ de listă

en: No products available.
ro: Nu există produse disponibile.
