Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: n/a
sk: nie je

en: Price
sk: Cena

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: List price
sk: Cenníková cena

en: No products available.
sk: Žiadne produkty nie sú k dispozícii.
