Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Price
sv: Pris

en: Add to cart
sv: Lägg till i varukorg

en: List price
sv: Listpris

en: No products are available in this category.
sv: Inga varor är tillgängliga i denna kategori.

en: Lists a group of products in an abbreviated format.
sv: Listar en grupp av varor i ett förkortat format.

en: No products available.
sv: Inga varor tillgängliga.
