Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: Price
tr: Fiyat

en: Add to cart
tr: Sepete ekle

en: List price
tr: Liste fiyatı

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave
