Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Name
vi: Tên

en: n/a
vi: không có

en: Price
vi: Giá

en: Add to cart
vi: Thêm vào giỏ hàng

en: List price
vi: Bảng giá

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: No products are available in this category.
vi: Không có sẵn sản phẩm nào trong thể loại này.
