Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: n/a
fa: هیچ

en: Price
fa: قیمت

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: List price
fa: فهرست قیمت

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: No products are available in this category.
fa: هیچ محصولی در این دسته وجود ندارد.
