Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: n/a
fi: ei mitään

en: Price
fi: Hinta

en: Add to cart
fi: Lisää ostoskoriin

en: List price
fi: Listahinta

en: No products are available in this category.
fi: Tässä kategoriassa ei ole tuotteita.

en: No products available.
fi: Ei tuotteita saatavilla.
