Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: n/a
he: -ללא-

en: Price
he: מחיר

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: List price
he: מחיר מחירון
