Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: n/a
hu: n. a.

en: Price
hu: Ár

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: List price
hu: Listaár

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: No products are available in this category.
hu: Nincs elérhető termék ebben a kategóriában.

en: Lists a group of products in an abbreviated format.
hu: Termékek listázása rövid formátumban

en: No products available.
hu: Nincs elérhető termék.

en: Shopping Cart Text
hu: Kosár szövege
