Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: n/a
lt: n/d

en: Price
lt: Kaina

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: List price
lt: Sąrašo kaina

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: No products are available in this category.
lt: Šioje kategorijoje nėra prekių.

en: Lists a group of products in an abbreviated format.
lt: Prekių grupių sąrašas sutrumpintu formatu.

en: No products available.
lt: Nėra prekių.
