Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: n/a
pl: n.d.

en: Price
pl: Cena

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: List price
pl: Cennik

en: No products available.
pl: Brak dostępnych produktów
