Ubercart Price Quotes (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: n/a
uk: н/д

en: Price
uk: Ціна

en: Add to cart
uk: Додати в кошик

en: List price
uk: Ціна за прейскурантом

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: No products are available in this category.
uk: У цій категорії нема товарів.

en: Lists a group of products in an abbreviated format.
uk: Показує список продуктів у скороченому виді.

en: No products available.
uk: Товари недоступні.
