UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: edit
bs: izmijeni

en: Order
bs: Poredak
