UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: edit
fil: wastuhin

en: Filter
fil: Salain
