UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
